SOCIAL RESPONSIBILITY

Negmar Grup, yaptığı tüm çalışmaları ve sektördeki atılımlarını, öncelikle sosyal sorumluluk anlayışıyla hayata geçirmektedir. Ülkemize hizmet etmek, topluma faydalı olmak, insana saygı duymak ve çevreye duyarlı olmak bilinciyle hareket edilmektedir. Negmar Grup bünyesindeki her bireyden, faaliyetlerini bu sorumluluk anlayışı içinde gerçekleştirmeleri beklenmektedir.

Negmar Grup, bölgesel ve toplumsal barışa, faaliyetleriyle ülke ekonomisine, uluslararası ekonomik ilişkileriyle sosyal değerlerin tanıtılmasına ve sürekli yeni atılımlar yaparak küçük işletmelerin büyümesine katkı sağlamaktadır.

Kurum ve kuruluşların, topluma yönelik temel görevleri vardır. Negmar Grup, sosyal sorumluluk çerçevesinde; sosyal adalete katkı sağlamayı, kurumsal şeffaflığı, kamu yararı için çalışmayı, adil olmayı, ülkenin kültürel değerlerine sahip çıkmayı, gençlerin eğitimine destek olmayı, toplumu ekonomik ve kültürel olarak bir adım daha ileri taşıyabilme erdemiyle hareket etmektedir.

Negmar Grup, bünyesinde çalışan personelin sosyal ve kültürel farklılıklarını zenginlik sayar; personelinin çalışma şartlarını maksimum derecede iyileştirme gayretini göstermektedir.